logoShape
  • مقصد
  • تاریخ
  • نفرات
جستجو

راهنمای رزرو

1. وارد کردن اطلاعات اولیه سفرتون

پس از ورود به سایت بوکینگ ویلا در صفحه اصلی یا در بالای صفحات دیگر سایت قسمتی برای جستجوی شهر وجود دارد که با وارد کردن نام شهر و تاریخ سفر خود و کلیک بر روی دکمه جستجو میتوانید نتایج اجاره ویلا و سوئیت در شهر مورد نظر خود را مشاهده کنید.

1

2. انتخاب اقامتگاه

پس از انتخاب ویلای مورد نظر خود از بین گزینه های ارائه شده به شما، وارد صفحه اطلاعات آن اقامتگاه می شوید. که به شکل زیر می باشد.

2

3. انتخاب تاریخ

پس از مطالعه اطلاعات ویلاها و مشاهده تصاویر آنها، برای ارسال درخواست رزرو باید بر روی دکمه انتخاب تاریخ کلیک نمایید تا به صفحه تقویم آن اقامتگاه هدایت شوید.

3

4. وارد کردن اطلاعات سفر

در این قسمت با کلیک بر روی تاریخ ورود و خروج خود از اقامتگاه و وارد کردن تعداد افراد همراه شما، صورتحساب هزینه اجاره ویلا به شما نمایش داده می شود که به شکل زیر است.

4

5. ارسال درخواست

با کلیک بر روی دکمه "ارسال درخواست رزرو" وارد صفحه بعدی میشوید که ابتدا شماره همراه خود را وارد میکنید و سپس یک رمز تایید 5 رقمی برای شماره شما ارسال خواهد شد.

5

6. ورود / ثبت نام

سپس اطلاعات خود را در صفحه بعدی به‌همراه یک رمز 8 رقمی وارد کرده و بر روی تیک "قوانین بوکینگ ویلارا می پذیرم" را بزنید و بر روی دکمه ورود به بوکینگ ویلا کلیک نمایید

6

7. ثبت درخواست

در این مرحله درخواست رزرو شما ثبت گردیده است و برای تایید نهایی باید منتظر پاسخ میزبان باشید.

7

8. پرداخت

پس از تایید درخواست رزرو شما توسط میزبان، پیامکی مبنی بر تایید رزرو و پرداخت برای شما ارسال می شود. در این مرحله با کلیک مجدد بر روی رزروهای شما یا رفرش کردن صفحه، لینک پرداخت کنید بصورت سبز رنگ نمایش داده میشود. که با کلیک بر روی آن وارد درگاه شده و مبلغ رزرو را با کارت بانکی و رمز دوم پرداخت میکنید.

8

توجه

پس از پرداخت رزرو شما نهایی می گردد و رسید آن از طریق پیامک برای شما و میزبان ارسال میشود. رسید رزرو شما شامل تمام اطلاعات پرداخت و شبهای رزرو شده آن ویلا با تعداد افراد مشخص شده می باشد. شماره میزبان و نام آن نیز در رسید رزرو قابل مشاهده است.

  • • پس از پایان پرداخت می توانید برای هماهنگی ساعت رسیدن خود به ویلا و یا دریافت لوکیشن دقیق ویلا با میزبان تماس بگیرید.
  • • در صورت نیاز به پشتیبانی و یا هر گونه سوال در تمامی مراحل رزرو میتوانید با بخش پشتیبانی از ساعت 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل نمایید. (تلفن: 02128423732 داخلی 1)