logoShape
  • مقصد
  • تاریخ
  • نفرات
جستجو

پرسش‌های پر تکرار (FAQ)

در خصوص هرگونه سوال یا پیشنهاد و انتقاد می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

پرسش: بوکینگ ویلا در کدام شهرها ویلا و سوئیت برای اجاره روزانه ارائه می دهد؟

پاسخ: هم‌اکنون علاوه بر شمال کشور که شامل مازندران، گیلان و گلستان هست، در بیش از 150 شهر دیگر مانند تهران و اطراف تهران، کردان، کیش، قشم، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و ... نیز امکان اجاره روزانه ویلا و سوئیت وجود دارد. شما می‌توانید با جستجوی شهر مقصد در سایت بوکینگ ویلا به تمام اقامتگاه‌های موجود در آن شهر با قیمت دقیق دسترسی داشته باشید.

پرسش: چه تضمینی برای تحویل ویلایی که رزرو کرده‌ام وجود دارد؟

پاسخ: بوکینگ ویلا پس از پرداخت و نهایی شدن هر رزرو به مسافر و میزبان رسید پیامکی و پنلی ارائه می‌دهد که شامل اطلاعات پرداختی شما نیز می‌باشد و میزبان موظف است طبق رسید ارائه‌شده ویلا یا سوئیت مورد رزرو را تحویل مسافر بدهد. در صورت تخطی میزبان، کل مبلغ اجاره به مسافر بازگشت شده و میزبان از سایت بوکینگ ویلا حذف خواهد شد. همچنین اقامتگاههای جایگزین نیز به مهمان معرفی می گردد تا در صورت تمایل محل اقامت جدید پس از واریز مالتفاوت مبلغ اجاره جایگزین قبلی شود.

پرسش: آیا پس از رزرو یک ویلا امکان کنسل کردن آن وجود دارد؟

پاسخ: بله طبق شرایط کنسلی ذکرشده در هر ویلا امکان کنسلی و بازگشت درصدی از وجه مسافر، که در قوانین کنسلی همان ویلا یا اقامتگاه اشاره‌شده است، وجود دارد. پس لطفا در خواندن قوانین کنسلی نیز دقت فرمایید.

پرسش: آیا امکان رزرو تلفنی نیز وجود دارد؟

پاسخ: مسافران عزیز در صورت عدم توانایی در ثبت رزرو آنلاین می توانند با شماره پشتیبانی سایت تماس گرفته تا بصورت تلفنی درخواستشان ثبت گردد. ولی کلیه پرداخت ها باید بصورت آنلاین از داخل سایت بوکینگ ویلا و یا کارت به کارت به حساب شرکت انجام شود و سایر روشهای پرداخت مورد قبول بوکینگ ویلا نیست و مسئولیتی در پرداختهای غیر از این روشها ندارد.

پرسش: اگر پس از تحویل ویلایی از آن شکایت یا نارضایتی داشتیم چه کنیم؟

پاسخ: بوکینگ ویلا پس از پرداخت و نهایی شدن هر رزرو به مسافر و میزبان رسید پیامکی و پنلی ارائه می‌دهد که شامل اطلاعات پرداختی شما نیز می‌باشد و میزبان موظف است طبق رسید ارائه‌شده ویلا یا سوئیت مورد رزرو را تحویل مسافر بدهد. در صورت تخطی میزبان، کل مبلغ اجاره به مسافر بازگشت شده و میزبان از سایت بوکینگ ویلا حذف خواهد شد.