BookingVila-logo

جستجوی پیشرفته


راهنمای مراحل رزرو ویلا

1
مقصد مورد نظرتون رو جستجو کنید
شهری که قصد سفر به اونجا رو دارید در قسمت "جستجوی مقصد" نوشته و بر روی گزینه "جستجو" کلیک کنید.
2
از میان ویلاهای موجود، ویلاتون رو انتخاب کنید
الان شما به صفحه مورد نظر خودتون انتقال داده شده‌اید. درصورتیکه ویلای مورد نظر خود را در نگاه اول پیدا کردید بر روش کلیک کنید تا وارد صفحه ویلا بشید و بصورت جزئی‌تر اطلاعاتش رو ببینید. اگر ویلایی با ویژگی‌های خاصی مد نظرتونه در قسمت جستجوی پیشرفته [فیلترها] خصوصیات مد نظر خودتون رو انتخاب کنید و بر روی گزینه "اعمال فیلتر"، کلیک کنید تا نتایج مطابق درخواست شما فیلتر شود.
3
اطلاعات و جزئیات ویلای انتخابی
در گام بعد صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید، صفحه ویلای انتخاب شده شماست. برای مطالعه قوانین و سایر جزئیات ویلا، صفحه را اسکرول کنید. در صورتیکه تمایل به رزرو داشتید، بر روی دکمه درخواست رزرو کلیک کنید. در نظر داشته باشید که درخواست رزرو شما رایگان است.
4
مشخص کردن تاریخ ورود و خروج و تعداد مسافران
حال که قصد رزرو ویلا رو داشتید در ابتدا باید تاریخ ورود و خروج را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حداقل انتخاب شب روزو، "یک شب" می‌باشد؛ یعنی باید همون روز و روز بعدش رو انتخاب کنید. بعدش تعدادتون رو وارد کنید و نهایتا بر روی دکمه درخواست رزرو کلیک کنید تا به مرحله نهایی کردن رزرو انتقال داده شوید.
5
نهایی کردن درخواست رزرو
در این قسمت پس از وارد کردن شماره همراهتون بر روی گزینه "ثبت نهایی درخواست" کلیک کنید و برای مدت حدودا 30 دقیقه منتظر پاسخ میزبان بمانید و صورت تایید میزبان پرداخت را انجام داده و نهایتا شماره مالک و آدرس دقیق ویلا را دریافت نمایید.

سپاسگزاریم که بوکینگ ویلا را انتخاب کردید